Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Allan Keian Ohmygossip’ile: On olnud tunne, et elan tavamaailma asemel mõnes põnevikus

“Otsetee paradiisi” ja “Puhtsüdamlik ülestunnistus” raamatutega kuulsust kogunud kirjanik Allan Keianil valmis jällegi uus raamat pealkirjaga „Kuidas rikkaks saada?“. Lisaks sellele on Allan ka väikese armsa poisipõnni isa. Noormees tundub olevat oma õnne sepp.

Saite mõned kuud tagasi isaks, millised on muljed.
Muljed on väga, väga positiivsed. Poja Kenneth saab nädala lõpus juba 7 kuuseks ning minulegi on need viimased kuud olnud täiesti ainulaadsed. Olen õppinud palju uut. Isa roll on lausa fantastiline!

Mis on teie elus peale armsa põngerja veel uut?
Äsja tuli trükist minu uus raamat, mis kannab pealkirja „Kuidas rikkaks saada?“ Tegemist on kaasaegse nõelteravas stiilis kirjutatud põnevikuga, mille keskmes on ambitsioonikas 18-aastane noormees, kel nimeks Adrian Aus.

Rääkige palun lähemalt oma uuest raamatust?
Lahtise peaga kutt, kes ülikooli asemel valib ettearvamatute käikudega elukooli, unistab suurelt: ärgata ühel ilusal hommikul tõeliselt jõuka mehena. „Suurte saavutuste ellu viimiseks tuleb suurelt mõelda, suure raha hankimiseks piiritult,“ seab ta oma elufilosoofiaks. Tema kindel siht, elu ainueesmärk on omakasupüüdlik ja läbini materiaalne, kuid suuremeelne on see, et ühena vähestest julgeb ta viimast häbenemata tunnistada – olgem ausad rikkaks saamisest unistame tegelikult ju kõik. Hulljulgelt, iga hinna eest ennast kehtestades läbi karmi ja ebaõiglase elu tormates viib pime juhus noore mehe ühtäkki infoni, mille enese kasuks pööramisel saaks temast plaani õnnestumisel ainsa ööga konkurentsitult Eesti rahakaim mees. Sellist eluvõimalust ambitsioonikas noormees juba käest lasta ei kavatse!

Kuidas sündis sellise raamatu idee?
Peamine idee alge tuli faktist, et sellist raamatut ei ole vähemalt Eestis keegi varem kirjutanud, minul õnnestus esimene olla.

Kas tunnete ennast selles raamatus kuidagi ära?
Tõsi ta on, et peategelase natuuris, kellest uues raamatus kirjutan on pisut mind ennast. Just nimelt romaanikangelase sihikindel ja teotahteline loomus on pärit minult ning pärast pikka kaalumist otsustasingi selle lõplikuks kinnitamiseks raamatukangelasele enda näo anda ehk ise kaanel peategelast kehastada. Täiesti unikaalsed rollid teevad raamatukaanel ka võrratud missid Madli Vilsar ja Diana Arno, kehastades kaunitare, kellega peategelase teed ristuvad.

Olete te õnnelik inimene?
Ma olen alati uskunud, et iga mees on ise oma õnne vajala ning sestap üritan tegeleda asjadega, mis minu elu võiks õnnelikuks muuta. Hetkel olen jah õnnelik, sest enda seniseid eluvalikuid vähemalt praeguseni ei kahetse.

Mida sooviksite oma elus veel saavutada?
Ma siiralt loodan, et kõige suuremad saavutused on alles ees. Olen kohe-kohe kolmkümmend saamas ning järgmised kümmekond aastat peaks kujunema eluperioodiks, mille käigus võiks rajada nn eluvundamendi, mis kestaks elutee lõpuni. Saavutusteaeg minu elus alles algab!

Millised on kolm reeglit raamatu kirjutajale?
Igal heal raamatul peab olema tugev sõnum. Selle sisu peab minema kõige enam korda just autorile endale ning lugu, mida jutustatakse peab olema hingestatud – ainult nii saab lugu, mida jutustatakse minna korda ka teistele.

Kas on plaan peagi uut raamatut kirjutama hakata?
No way! Kolm raamatut absoluutselt jutti kirjutada on katsumus omaette. Ma olen kirjutamise kõrvalt kümneid romaane lugenud ning vähemalt samapalju filme vaadanud. Vahepeal oli täiesti siiralt tunne, et elan isegi tavamaailma asemel mõnes põnevikus, mille südmused on kombinatsioon minu ja kellegi varasemalt kirja pandud põnevikest. Hetkel sooviks väga kauaks kusagile väga kaugele sõita, et pisut iseendaga aru pidada, mida oma eluga üleüldse edasi peale hakata.

 


Tags assigned to this article:
Allan KeianDiana ArroMadli VilsarReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory