Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Olavi Ruitlane Gossip.ee’le: Inimesi ja seltsi tahan suvel vähe

Olavi Ruitlane, millised on tema plaanid suveks ning mida põnevat soovib ette võtta. “Plaan on võimalikult hästi puhata, seega kalal käia, Peipsil, Emajõel loksuda, merel paadiga Eesti väikesaari ja laide väisata, lesta lapikuks lüüa ja kallast, ehk siis inimeste sagimist kilomeetrite kauguselt jälgida,” räägib Olavi Ruitlane Gossip.ee’le.

“Inimesi ja seltsi tahan suvel vähe, kui, siis ainult oma lemmikkirjastuse “Jumalike Ilmutuste” ja Noorte Autorite Koondise suvepäevade raames,” lisab mees.

Uurisime ka, mis tundeid tekitas Olavile Eesti kuues koht Eurovisioonil. “No ei tekita minged tundeid. Mul on hea meel, kui kellegi hästi läheb, mul on hea meel nende üle kelledele see trall korda läheb. Ja kelledele ei lähe. Kuues koht on okei, samas on Abba on laulnud: “winner takes it all,” mis ei ole ka väga vale suhtumine.”
 
Ning lõpetuseks, kas Olavil on midagi südamel, mida sooviks laiema puglikuga jagada? “Ei. Mitte siin! Eestlane läheb prokuratuuri kui tal midagi südame peal on!”
 


Tags assigned to this article:
Olavi Ruitlane

Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee