Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Anna-Maria Galojan Gossip.ee-le: Kõik laimuartikleid kirjutavad meediaväljaanded annan kohtusse!

Skandaalne poliitik Anna-Maria Galojan, kellel hetkel käimas kohtusaaga, räägib Gossip.ee-le, et on ärritatud temast kirjutatud laimuartiklite peale. Viimane piisk tema kannatustekarikasse oli aga Õhtulehe poolt kirjutatud lugu “Tal pole üldse stiili!”. Naine väidab, et ta elab stiilselt kontrastset elu ning tema nimega püüdis moelooja vaid endale kuulsust saada.

Kaunimaks poliitikuks valitud ning Playboy kaanel poseerinud Anna-Maria Galojan ise ei usu, et tal stiilitunnetus täielikult puuduks. “Eks ma elangi stiilselt kontrastset elu. Õhtuleht andis hävitava hinnangu minu valgele kleidile…  See kleit läks heategevusoksjonile müüki, et toetada Tartu Kliinikumi laste jaoks medsiinilise seadme ostmist. Huvitav on see, et  sams ka kiitis just seda sama kleiti,” katiseb ennast Galojan.

“Tundub, et Natalja Galkinal oli vaja PR-i ja kuna ta ei saavutanud seda moeloojana, sest keegi ei tea kes ta on, siis nüüd ta sai viis minutit tuntust kui Galojani stiilile hävitava hinnangu andnud naine. Jumal temaga, kõik elus tuleb tagasi.”

“Ma soovitan nn moeloojatele, Natalja Galkinale ja Merilin Pärnale, elutervemat suhtumist ja vähem kibestumist! Elu on liiga lühike, et pidevalt muretseda, mustata ja laimata inimesi, keda te isegi ei tunne! Piret Ilvese puhul, nii mõnigi asi tema loomingust on leidnud mu riidekapis väärika koha, kahtlemata tegemist on andeka noore inimesega.”

“Mina elan põhimõtte järgi, et: „Tehke seda, mida te oma südames õigeks peate – sest arvustatakse teid niikuinii,” tsiteerib Anna-Maria Eleanor Roosevelt’ i.

“Kuulan oma südant, südametunnistust, oma lähedasi ja sõpru. Ilma nendeta poleks elul mõtet. Need ongi su õiged sõbrad, kes on su
kõrval mitte ainult siis, kui päike paistab, vaid siis kui sajab ka paduvihma. Nii päike kui vihm on ajutised nähtused nagu mustad ja valged perioodid meie elus. Õige sõprus on kontstante mõiste. Hindan seda väga kõrgelt.”

Anna-Maria Galojan lisab, et kui tarvis, kaitseb sõpru ja lähedasi kasvõi andes kõik laimajad kohtusse. “Seda ma küll ei kavatse tolereerida,” põrutab Galojan, et talle pole meeltmööda, kui kritiseeritakse tema lahkunud ristiema või mitte avaliku elu tegelasest neurologi ametit pidavat ema.

“Minu lähedased on minu jaoks kõige olulisemad. Vajadusel, kui ei järgne vabandusi laimuartiklitele, siis neid meedia väljaandeid ootab tee kohtusse, kas või Euroopa inimõiguste kohtusse. Kõik vajalik dokumentasion on valmis. Eks siis näis, kuidas see kurikuulus allikakitse seadus reaalselt tööle hakkab. Oma lähedaste kaitseks olen emalõvina valmis ükskõik kellele vastu astuma.”

Hetkel on aga kõige “kuumem” teema Anna-Maria Galojani enda kohtuprotsess. Kuidas ta selle hetkeseisu kommenteerib? “Jumal tänatud, mul on väga veeldanud oma kaitsjaga (vandeadvokaat Sven Sillar). Tegemist on kõrgetasemelise professionaaliga, kes lähtub õiglustundest ja kellel on süda õigel kohal. Kuna Maakohus pole lubanud meile ühtegi omapoolset tunnistajat, siis õigusriigi arusaama järgi on kohus sellega rikkunud menetlusõigust niivõrd oluliselt, et kujunenud olukorras on Maakohtul praktiliselt võimatu teha seadusele vastavat otsust.”

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory