Reklaam:
Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

HOIATUSMÄRGID, mis näitavad, et ta ei armasta sind ja kasutab sind vaid ära

HOIATUSMÄRGID, mis näitavad, et ta ei armasta sind ja kasutab sind vaid ära

OHMYGOSSIP – Kui me oleme armunud on meil tihti raske aru saada, kas teine osapool tunneb meie vastu tõepoolest huvi või kasutab meid lihtsalt oma huvides ära. Paraku oskavad paljud mehed naisi väga osavalt ümber sõrme keerata ning endasse armuma panna, kuigi nad ise neist tegelikult üldse huvitatud ei ole.

On tüüp mehi, kellele meeldib, kui neil on olemas keegi, kellega vajadusel seksida saaks ent tundeid siinkohal nende poolt mängus ei ole. Et ennast säästa, tasub sellistest meestest suure kaarega ringi käia.

Ohmygossip toob teie jaoks välja kolm olulist märki, mis näitavad, et mees ei armasta teid ning täidate vaid tema seksiihasid:

1. Ta ei tutvusta sind oma sõpradele ega perele
Sa ei tea tema lähedastest mitte midagi ning iga kord, kui sel teemal peatud, muudab ta kavalt jutu suunda, sest oma pereasjadest ta sinuga rääkida ei taha.

2. Ta on olemas ainult siis, kui tema tahab
Vahel võib ta nädal aega kadunud olla ning siis äkitselt ilmub ta välja ja tahab sinuga kokku saada. Kohtudes on esimene asi tema mõtetes muidugi seks.

3. Ta ei räägi sinuga tulevikust
Ta ei tee sinuga plaane, ega paku välja ideid, kuhu te minna võiksite. Suure tõenäosusega pole ta sind peale restorani mitte kusagile mujale üldse viinud.

Foto: OHMYGOSSIP
Allikas: Ohmygossip.se

Vaata ka:
8 vihjet sellest, et ta on sinuga vaid seksi pärast


Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2018 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee