Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

MILLEKS hammustada kätt, mis sind toidab – Karl-Erik Taukar?

MILLEKS hammustada kätt, mis sind toidab – Karl-Erik Taukar?

OHMYGOSSIP – Karl-Erik Taukar on mees, kes 2017. aastal võitis “Eesti muusikaauhinnad 2017” auhinnagalal aasta meesartisti, albumi ja popalbumi auhinna ning OHMYGOSSIP Awards: “Eesti Populaarseim Persoon 2017” esikoha. Temast ilmusid artiklid nii eesti, soome kui rootsi meedias. Lugejad ning tema muusika kuulajad jumaldavad teda, keskmine Eestis elav naine näeb temast üle öö märgi unenägusid.. meedia on vigastanud ennast, et temast positiivset kajastust toota –  aga kes ta on? Lühidalt – inimene, kes ei ütle isegi aitäh..

Hiljuti avaldas Eesti meediakanal Elu24 artikli “Kus elavad Eesti kuulsused?”, kus oli pilt ka tema korterelamu aknast, millel istus tema superarmas kutsuke. Nummi pilt, 100% nunnumeetrikas! Taukar jagas artiklit ka oma Facebooki seinal ning kommenteeris stiilis: paparatsod on küll ägedad aga still creepy, mis kutsus üles teisi kaasmaalasi sõna võtma ning Eesti Meedia meediakanalit maha tegema. Kõik lükkasid agu alla..

Pahatahtlikke laikke Elu24 vastu ning Taukarile meeltmööda kommentaare tuli igast ilmakaarest – isegi raadiosaate juht Eeva Esse kirjutas, kuidas ta on shokeeritud ning teatas oma raadiosaates kui madalale üks meediakanal on langenud. Tunnustavat laiki Taukari pahameele meeleheaks ei jätnud panemata ei kuulus teleprodutsent Kaupo Karelson ega end nõiaks pidav TV-influencer Kirsti Timmer. Vaid #SNKT “Su nägu kõlab tuttavalt” saatejuht Olav Osolin püüdis rahvast maa peale tuua.

Populaarse mehe populaarsele postitusele tuli palju laike ja kommentaare … kõik ikka selles vaimus kui loll on Eesti meedia meelelahutusportaal Elu24. Elu24 on küll otsene OHMYGOSSIP- lehtede konkurent aga meie toetame alati pigem õiglust kui neid, kes “kinnisilmi juhile järgnevad”.

Karl-Erik Taukar´i postituse alla jättis kommentaari ka meie portaali juht Helena-Reet, kes oli ainus, kes tegi avalduse kolleegide toetuseks:

“Ma ütleks Elu24 kaitseks, et algatus on just äge… Eesti kuulsusi hoitakse liiga vati sees (aga nagu me tegelikult kogenud oleme, polegi Eestis eriti praeguse põlvkonna staare.. 50+ on küll mitmeid). Tänapäeva nö poolkõvad staarid ise ka ei soovi staarid olla, on meediaga tihti üleolevad ja ennasttäis. Minu (see on küll väga isiklik) arvamus on see, et neist ei peakski kirjutama (aga selle, kellest kirjutada, dikteerib portaalile loomilikult lugeja, mitte väljaande loll peatoimetaja. lugeja on kuningas)… mind shokeeris isiklikult NEID antud pilte vaadates hoopis see, et meie staarid nii vaeselt elavad.. kortermajad .. üldse ei taha halvustada aga ei saa aru, miks need “staarid”, kes ise nii staarid polegi, meediaväljaannet ründavad.. endal nagu midagi polegi aga nii tähtsust täis ning see tuntuseraas mis on, on just tänu meediale.. Hammustate kätt, kes teid toidab! Mina küll ei näe, et Elu24 oleks ei tea mis madalale langenud selle galeriiga. Kah asi, rahunege maha…”

Elu24 pildigaleriis võid näha veel mitmete teistegi tuntud ja armastatud Eesti inimeste kodude välisfassaade..

Avafoto: Karl-Erik Taukar (Foto: Instagram/@djtowncar)


Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2018 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee