Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Martin Saar müüb Facebook´i “OTSE-EETRIS” just praegu valmivat maali + LISATUD VIDEO!

Martin Saar müüb Facebook´i “OTSE-EETRIS” just praegu valmivat maali + LISATUD VIDEO!

OHMYGOSSIP – Eesti juurtega tänaseks pikka aega New Yorgis elanud kunstnik Martin Saar joonistab Facebooki otse-eetris maali tulpidest ning kõigil huvilistel on võimalik seda osta. Maali alghinnaks oli 50.- eurot.

Kunstnik ise näitas korra maali ka hästi suures plaanis ning ütles: “Paistab nagu 1500”. Hetke kõrgeima pakkumise on teinud Kert Veski – hinnaga 85.- eurot. Oksjoni lõpuni on veel 10 minutit.

Pakkumise maalile tegi ka kuulus meigikunstnik Loore Härmat, pakkudes maali eest 55.- eurot.

Nähes OHMYGOSSIP´i postitust, lisas kunstnik:  “Oooo.. ok… õu.. me sattusime uudistesse! :) .. Tavai, homme läheb järgmine viiekümnega! Püüame pakkuda kõrgtasemel meelelahutust koos kunsti ja muusikaga!”

Nii et fännid, võtke ritta! Kella-aega kunstnik küll välja ei hõiganud ning samuti ei öelnud, mis teemalise maali ta homme maalib, ent jäägugi see põnevaks üllatuseks. Kellel huvi, hoidke Martin Saare FB kontol silm peal! :)

Video on vaadatav/järgi vaadatav siit:

OKSJON, AUCTION.TULIPSSTARTING BID €50

Posted by Martin Saar on 6. detsember 2017. a.

__________________________________
Martin Saar (sündinud 30. aprillil 1980 Tallinnas) on eesti kunstnik. Martin Saar on õppinud joonistamist Tallinna Kunstikoolis ja graafilist disaini Eesti Kunstiakadeemias.

Avafoto: Martin Saar (Väljavõte Martin Saare Facebooki videost)Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2018 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee