Reklaam:

Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Kupeldamisskandaal läheb aina räpasemaks: Skandaalse Iraj Zandi käepikendus oli ka Iris Tomson, kes viis Zandi kokku teismeliste lastekodulastega

Kupeldamisskandaal läheb aina räpasemaks: Skandaalse Iraj Zandi käepikendus oli ka Iris Tomson, kes viis Zandi kokku teismeliste lastekodulastega

OHMYGOSSIP – Saatejuht Katrin Lust võttis “Kuuuurijas” fookusesse skandaalse ärimehe Iraj Zandi tegevuse. Iraj Zand on ennast esitlenud ka kui Eesti lastekodude suurtoetajat, mehe advokaat Indrek Leppik kinnitas seda. “Kuuuurijas” näidati fotosid Tartu Mäe lastekodu laagrist, mida korraldas suhtekorraldaja Iiris Tomson.

Iris Tomson ise ei olnud nõus teemat kommenteerima, ta palus kõik küsimused edastada lastekodu juhataja Helle Siigur´ile. Juhataja sõnas, et Iraj Zand ei ole lastekodu kunagi otse toetanud, kõik laagrid ja välisreisid on korraldanud Iiris Tomson.

Iris Tomson on aastate eest meediast läbi jooksnud uudisega, et pooldab polügaamiat ning et oli pikka aega araabia mehele mitmes naine. Toona ütles Tomson Buduaarile: “Islamiusus on mehele lubatud seaduslikult neli naist, keda ta peab võrdväärselt kohtlema. Polügaamia on kohustus ja vastutus, näiteks on paljudes araabia riikides juba vaja eriluba – mees peab suutma tõestada, et on võimeline ülal pidama rohkem kui ühte naist. Keegi kedagi vägisi ei sunni, sest kõik naised peavad sellega nõus olema, nad on legaalsed ning kasvatavad oma lapsi turvaliselt. Miks teha sellest probleemi läänemaailmas, kui nendel on kõik osapooled rahul? Pigem leian, et probleem on hoopis õhtumaalastel oma armukestega, kes jäävad tihtilugu murtud südamega kaotajaks.”

Suvelaagrites käisid ka teismelised tüdrukud, neile korraldati seminare, et valmistada lapsi paremini ette ellu astumiseks. Üks noortele kõnelejatest oli olnud ka kupeldamisskandaali peanaisoatäitja, Invidia Agency Laura Kõrgemäe.

Taust: Hiljuti avalikustas TV3 loo sellest, kuidas modelli- ja promoagentuuri omanik Laura Kõrgemäe võib olla oma ettevõtte varjus tegelenud vahendajana seksiäri ning inimkaubandusega juba viimased kümme aastat. Niisama vana on ka Kõrgemae ja tema endiste äripartnerite firma Invidia Agency. Ettevõtte Invidia asutaja on hiljaaegu 50 000 euro altkäemaksu nõudmises ja narkootiliste ja psühhotroopsete ainete omamises süüdi mõistetud Teet Järvet. Kohus mõistis Järvetile ka kolme aastase ettevõtluskeelu. Kupeldamises kahtlustatava Laura Kõrgemäe (31) firmas on olnud oma roll ka endisel kihlatul Erik Karul. Tema on muuhulgas olnud ka Järveti äripartner. Karu oli ettevõtte juhatuse liige ja osanik 2007 aastast kuni 2014. aastani. Kui enne seda kirjutasid väljaanded paari kihlumisest ja ühise kodu soetamisest, lahkus 2014. aastal Karu juhatuse liikme kohalt. Mõne kuu möödudes vahetusid rõõmusõnumid tabloidlehtedes paari lahkumineku uudisega. Pärast Karu Ja Järveti lahkumist võttis Kõrgemäe firma omanduse ja juhtimise üle ja lõi koos sõbranna Kerstin Koort´iga modelliagentuuri, kes hiljem firmast lahkus.

Avafoto: Fotol on noortel seljas Iraj Zandi hotelli logodega t-särgid. Just sinna hotelli otsis Zand ka Eestist tüdrukuid. Ühel fotol oli Iiris Tomson koos lastega välisreisil ja tänas sotsiaalmeedias sellele ka härra Zandi. (Väljavõte Kuuuurija saatest)

Loe lisaks:
Laura Kõrgemäe kaudu Iraj Zandiga kohtunud Miss Estonia: Zand vägistas nii mind kui sundis ka tüdrukuid vahendama + VIDEO!

 Reklaam:
error:
blog.tr.ee

socialbakers