Reklaam:

Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Laura Kõrgemäe kaudu Iraj Zandiga kohtunud Miss Estonia: Zand vägistas nii mind kui sundis ka tüdrukuid vahendama + VIDEO!

Laura Kõrgemäe kaudu Iraj Zandiga kohtunud Miss Estonia: Zand vägistas nii mind kui sundis ka tüdrukuid vahendama + VIDEO!

OHMYGOSSIP – “Kuuuurijas” võttis Katrin Lust fookusesse skandaalse ärimehe Iraj Zandi tegevuse. Anonüümseks jääda sooviv endine Miss Estonia süüdistab Zandi vägistamises ja väljapressimises. “Kuuuurijale” saatis oma kommentaari üks naine, keda tutvustas Zandiga endine Miss Estonia.

Endine Miss Estonia väitis Lustile, et ta oli ka ise Zandi ohver ja mees ähvardas teda aastaid ja sundis teda tüdrukuid vahendama. Saates esines endine miss anonüümselt. Tuntud naine kinnitas, et ta tõepoolest viis tüdrukuid ärimehega kohtuma, kuid ta oli ka ise väljapressimise ohver. Zandiga tutvuti kupeldamisskandaali naispeaosalise, Invidia Agency´t omava Laura Kõrgemäe kaudu.

Esimene kohtumine Zandiga toimus juba 2013. aastal, mees tegi ettepaneku jätkata vestlusega Pirital asuvas kodukontoris. Zand pakkus naisele veini ning vestlus kulges üsna tsiviliseeritult. Ühel hetkel hakkas aga tal silme eest pilt virvendama ja naine ärkas ihualasti mehe voodis. “Ma ei pöörnudnud politseisse, kuna tundisn ennast süüdlasena. Seda ongi raske kirjeldada. Praegu mõtlen küll, et miks ma nii loll olin,” rääkis naine.

Hiljem ütles Zand endisele Miss Estoniale, et nende tegevus on salvestatud ja kui naine ei tee seda, mida vaja, siis saadab ta materjalid eksmissi elukaaslasele. Pärast seda manipuleeris Zand naisega aastaid ja sundis mehele erinevaid teeneid osutama. Zandi vastu ei julgenud eksmiss astuda kuna uskus ärimehe juttu, et ta on väga mõjukas ja tal on dipomaatiline puutumatus.

Taust: Hiljuti avalikustas TV3 loo sellest, kuidas modelli- ja promoagentuuri omanik Laura Kõrgemäe võib olla oma ettevõtte varjus tegelenud vahendajana seksiäri ning inimkaubandusega juba viimased kümme aastat. Niisama vana on ka Kõrgemae ja tema endiste äripartnerite firma Invidia Agency. Ettevõtte Invidia asutaja on hiljaaegu 50 000 euro altkäemaksu nõudmises ja narkootiliste ja psühhotroopsete ainete omamises süüdi mõistetud Teet Järvet. Kohus mõistis Järvetile ka kolme aastase ettevõtluskeelu. Kupeldamises kahtlustatava Laura Kõrgemäe (31) firmas on olnud oma roll ka endisel kihlatul Erik Karul. Tema on muuhulgas olnud ka Järveti äripartner. Karu oli ettevõtte juhatuse liige ja osanik 2007 aastast kuni 2014. aastani. Kui enne seda kirjutasid väljaanded paari kihlumisest ja ühise kodu soetamisest, lahkus 2014. aastal Karu juhatuse liikme kohalt. Mõne kuu möödudes vahetusid rõõmusõnumid tabloidlehtedes paari lahkumineku uudisega. Pärast Karu Ja Järveti lahkumist võttis Kõrgemäe firma omanduse ja juhtimise üle ja lõi koos sõbranna Kerstin Koort´iga modelliagentuuri, kes hiljem firmast lahkus.

 

Avafoto: Skandaalne ärimees Iraj Zand (Väljavõte Kuuuurija saatest)

Vaata ka:
Kupeldamisskandaal läheb aina räpasemaks: Skandaalse Iraj Zandi käepikendus oli ka Iiris Tomson, kes viis Zandi kokku teismeliste lastekodulastegaReklaam:
error:
blog.tr.ee

socialbakers