https iqoption com Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
Get Tastylia (Tadalafil Oral Strips) to buy NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

GALERII üritusest: Soome 100 kontserti tulid Tallinna Vabaduse väljakule kuulama nii eestlased kui põhjanaabrid

GALERII üritusest: Soome 100 kontserti tulid Tallinna Vabaduse väljakule kuulama nii eestlased kui põhjanaabrid

opcje binarne godziny handlu http://actioncooling.com/?kiko=bin%C3%A4re-optionen-swiss-bank&51d=70 binäre optionen swiss bank OHMYGOSSIP – Laupäeval, 10.juunil peeti Tallinnas Soome-Eesti päeva, mis kulmineerus Soome 100- juubeliaasta kontserdiga Vabaduse väljakul. Publiku ees olid soome ja eesti pop- ja rokkmuusikud, kes esinesid nii koos kui eraldi. Ilm oli päikeseline ja soe ning rahvast oli Tallinna Vabaduse väljakule kogunenud hulgi. 

quando investire in opzioni binarie Lavale astusid mõlema riigi armastatud artistid: Saara Aalto (FI), Tõnis Mägi (EE), Chalice (EE), Iiris (EE), Mari Kalkun (EE), Petri Laaksonen (FI), Lenna (EE), Paleface (FI), Jaan Pehk (EE), Jüri Pootsman (EE), Ronya (FI), Stig Rästa (EE), Scandinavian Music Group (FI), Villu Tamme (EE), Tuomo (FI), Ailu Valle (FI).  Muusikuid saatis Soome saatebänd Räjähtävä Nyrkki. Õhtut juhtisid tuntud näitlejad Sanna Stellan ja Jan Uuspõld.

http://istore-buy.com/bestsellers/tastylia.html click resources Tasuta kontsert oli muusikaline segu nostalgiast ning uutest noortest artistidest – soomlaste ja eestlaste ühisesinemistest ning naabermaa laulude tõlgendustest. See on läbilõige praeguse hetke soome kultuurist ja selle ühisosast eestlusega. Vaata NordenBladeti suurt galeriid sündmusest!

SUUR Galerii: Soome 100 kontsert Tallinnas


Fotod: NordenBladet/Helena-Reet EnnetAdvertisements: Ohmygossip Couture vacationhunter online
anigif_header_thufri_uus bänner
Bloglist24
blog.tr.ee

socialbakers