7 NIPPI, kuidas leevendada lennukisõidust tekkivat iiveldust

7 NIPPI, kuidas leevendada lennukisõidust tekkivat iiveldust

tastylia (tadalafil) purchase 20 mg OHMYGOSSIP — Lennukis on tavaliselt üsna kitsad tingimused ning viimase laastava hoobi võib lüüa veel tekkiv iiveldus. Õnneks on olemas nippe, millega saad kehva enesetunnet ennetada või leevendada, kirjutatakse Travel+Leisure´is.

K�pa Viagra Pite� 1. Ära loe lennukis
Reisimisest tuleneva kehva enesetundega inimesel soovitatakse terve lennu ajal vaadata kindla pilguga otsesuunas. Raamatu lugemine võib küll olla hea viis aega kiiresti mööda saata, aga see kahjuks võimendab ka kehva enesetunnet.

binaire optiehandel 2. Vali õige istekoht
Kui tead, et sul hakkab lennu ajal süda iiveldama, ära kindlasti istu lennuki tagaossa, kuna seal on kõige tugevamalt tunda igasuguseid võnkeid. Kõige stabiilsemad paigad on lennuki esiosas ja tiibade läheduses.

billigaste Sildenafil Citrate i sverige 3. Söö enne lendu mõistlikus koguses
Liiga soolased toidud ei pruugi olla hea valik, sest need põhjustavad lennuki sisekliima tõttu organismis dehüdratsiooni. Liialt rasvane toit on samuti ärritavaks, kui kõhus on niigi raske tunne.

http://lindsaydobsonphotography.com/?kos=optiontime-wochenende&ee9=fa optiontime wochenende 4. Leevenda enesetunnet kliimaseadme abil
Otse näkku suunatud õhuvool võib enesetunnet üsna palju parandada, eriti, kui kehv olek lööb välja kitsas paigas. Kasuta konditsioneeri hüvesid kindlasti ära.

investire a un munuto opzione binarie tecnica 5. Akupunktuur käepael
Aastal 1995 viidi läbi uuring, kus selgus, et punktmassaaž võib lennust tingitud kehvale enesetundele abiks olla. Müügil on erinevaid akupunktuur randmepaelu, mis mõjutab randmel olevat kindlat punkti. Randmel olevaid punkte võib muidugi ise ka pöidlaga vajutada, tuleb vaid õige koht üles leida.

siti di opzioni binarie con concessioni consob 6. Ingveritooted
Ingver teeb head kõhule ja toetab seedimist. Kui joogikäru jõuab lennukis sinuni, maitse kindlasti ingverist valmistatud õlu. Pea meeles juua pisikeste lonksudena, et kõhtu ei tekiks liialt gaase.

Discount Keflex 7. Katseta iiveldusevastaseid ravimeid
Merehaiguse jaoks on loodud mitmeid erinevaid ravimeid, mis leevendavad kehva enesetunnet ja oksendamist. Ravimite kõrvaltoimena kogetakse tihti väsimust, aga lennukis magamine aitabki lennul kiiremini mööduda.

Avafoto: OHMYGOSSIP/Helena-Reet Ennet

 Advertisements: Ohmygossip Couture vacationhunter online
anigif_header_thufri_uus bänner
Bloglist24
blog.tr.ee

socialbakers