Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Kui ülekäigurada oleks asfaldil 3D-na, kas see tõmbaks rohkem autojuhtide tähelepanu?

Kui ülekäigurada oleks asfaldil 3D-na, kas see tõmbaks rohkem autojuhtide tähelepanu?

OHMYGOSSIP — Indias on liiklusohutus liikunud tasemele, mis äratab kogu maailmas tähelepanu. Loodetavasti toob uus meetod positiivseid tulemusi, vahendab BoredPanda.

Ülekäiguraja juures tuleb alati hoogu maha võtta, et panna tähele, mis toimub ümberringi. Hoolikas jalakäija või jalgrattur jälgib alati, et ei astuks teele. Kui auto läheneb oodatust kiiremini, siis sõidukijuht peaks samuti olema hoolikam ja mitte tormama. Õige kiirusega sõitmine ja valvas pilk hoiab ära mitmeid õnnetusi.

Indias soovitakse liiklusohutuse kaitset kõrgemale tasemele tõsta. Kasutusele on võetud 3D mustris ülekäigurada, mis jätab mulje, justkui rada hõljub õhus. Alljärgnevalt toome teieni fotod, mis tõesti tõmbavad pilke ja äratavad rohkem tähelepanu!

 

Foto: BoredPanda

 

SaveReklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2018 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directoryblog.tr.ee