Hämmastav veealune kujudemuuseum Lanzarote saarel

Hämmastav veealune kujudemuuseum Lanzarote saarel

binäre option hütchenstrategie binär optionen mindesteinzahlung OHMYGOSSIP — Briti kunstnik Jason deCaires Taylor on Hispaania Lanzarote saare juurde ehitanud 15 meetrisesse sügavusse kujude pargi. Tegemist on Euroopa esimese veealuse modernse kunstiga.

foro para opciones binarias

http://flegis.si/?wter=currency-live-rates-aed-to-euro&dfd=1a currency live rates aed to euro Muuseum binary option web com Atlantico teosed võtavad väga hästi kokku tänase päeva globaalsed probleemid. Kunstniku teosed kujutavad igapäevaseid tegevusi ning nende eesmärk on juhtida tähelepanu ookeanite reostusele.

binära optioner swedbank Tegemist on väga realistlike teostega, justkui päris elus inimesed oleks paigale tardunud. Kujud on valmistatud betoonist ja veealune taimestik hakkab tasahaaval neid endasse peitma. Ilma sukeldumisvarustuseta on muuseumi külastus võimatu.

Viagra billigt flashback

1974. aastal sündinud trading signale für binäre optionen Jason DeCaires Taylor on analoogseid kujusid teinud ka Bahamale, Mehhikosse ja Antillidele. Kõigi tema töödega on võimalik tutvuda siin: www.underwatersculpture.com

__________________________________________________________
Lanzarote on saar Kanaari saarestikus. Saare pindala on 795 km². Saar on vulkaaniline, kuid madal – kõrgus kuni 670 meetrit. Valitseb kuiv troopiline kliima. Lanzarote on kõige vanem ja kõige idapoolsem Kanaari saartest.

Piirkond: 845,9 km²
Maksimaalne pikkus: 60 km
Saarestik: Canary Islands
Provints: Las Palmase provints
Elanike arv: 139 000 (2010)

Avafoto: Lanzarote (Youtube)

 

 

 

 

Save

SaveAdvertisements: Ohmygossip Couture vacationhunter online
anigif_header_thufri_uus bänner
Bloglist24
blog.tr.ee

socialbakers